• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK’TEN UYARI: ACİLEN: TÜRK, İSLAM,TOPLULUKLARI BİRLİĞİ ORDUSUNU KURMALIYIZ.

SON DAKİKA: HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK’TEN UYARI: ACİLEN: TÜRK, İSLAM,BİRLİĞİ,TOPLULUKLARI ORDUSUNU KURMALIYIZ.

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK,yaptığı basın toplantısında: T.C. Devleti öncülüğünde,Acilen Türk,Türk ve İslam Toplulukları Birliği Ordusunu çok acilen kurmalıyız.Hak ve Adalet Partisi (HAP) İktidara geldiğinde biz bu Orduyu hemen kuracağız. Ayrıca da: Aynı Devletlerle,Ülkelerle konomik İş Birliği kurulunu kuracağız .Bunu yapmak şart. PKK nın yaratıcıları,destekçileri,besleyicileri olan Kandan Göz yaşından nemalanan,geçinen,beslenen,Haçlı zihniyeti,Canavarı,Kan emicileri tekrar ayağa kalktılar ve Türkiyeyi dört bir yandan kuşatarak,Orta Doğu Bataklığına da sokarak, PKK, PYD,DEİŞ,IŞİT,DHKP-C v.s Terör örgütlerini de en Modern silahlarla donatarak, maddi, manevi destekleriyle top yekun Türkiyeyi bölme, parçalama,iç savaşa sokarak : Orta Doğunun ve İslam Ülkelerinin Lideri konumundaki ve her yönden en güçlü Devleti olan T.C. Devletini,İslam Ülkelerini,Türk Topluluklarını,yok etmek etkisiz hale getirerek Orta Doğunu,Türk ve İslam Ülkelerinin,Enerji Kaynaklarının,Su Kaynaklarının, Petrol Kaynaklarının,Doğal Gaz Kaynaklarının Yer altı, yer üstü,Tüm zenginliklerinin üzerine oturmaya çalışmaktadırlar. Buradan başta T.C. Devleti Yetkilileri,Ey Yüce Türk Milleti,Türk Halkım,Ey sözde İslam Ülkeleri,Ey Türk Toplululukları Ülkeleri ve yetkilileri sizlere sesleniyorum: Uyanın yok olmaya,parçalanmaya doğru sürükleniyoruz hep birlikte.Bir elin nesi var .iki elin sesi var Atasözünü unutmayalım.

Haçlının, ABD’ nin,AB’nin,İsrailin bu emel ve oyunlarını hala görmüyormusunuz?Bunu görmemek en büyük bakar körlüktür.Herkes,hepinizde aklınızı başınıza toplayın:Haçlı ve Emperyalist güçler İslam Ülkelerini,Türkleri,Türk Topluluklarını teker teker bölerek,parçalayarak, yok etmeye,güçsüzleştirmeye ve oraları kendi tahakkümleri altına almaya çalıştıklarını görmüyormusunuz.?Bu gidişle hepiniz, hepimiz yok edileceğiz.Yok olacağız. Türk Yetkililerine,Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğana,Başbakana,Hükümete ,TBMM Başkanımıza ve 550 Milletvekillerine sesleniyorum: Türkiye çok acilen hemen harekete geçerek,bu Haçlı zihniyeti,Oyunu, karşısında Türk Toplulukları Birliği Ordusunu kurmalı, Türk İslam Birliği Ordusunu kurmalıdır.Türk İslam Toplulukları Ekonomik İş,Güç Birliğini de kurmalıdır.

 Haçlı zihniyeti ancak böyle durdurulabilir.Aksi taktirde hepimiz,hepiniz teker teker yok olacağız edileceğiz,köle olacağız,çadır Devletleri haline getirileceğiz. Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) İktidara gelir gelmez ilk işimiz: Acilen: Türk Toplululukları Ülkeleriyle birlikte: Türk Toplulukları Birliği Ordusunu kuracağız.Türk Toplulukları Ekonomik İş birliği Kurulunu kuracağız. Ayrıca Orta Doğuda ve İslam Ülkeleriyle birlik: Türk,Arap,İslam Birliği Ordusunu kuracağız.Türk,Arap,İslam Ülkeleri, Ekonomik İş Birliği Kurulunu kuracağız.Türkiyeyi de: Amerika,Rusya, Çin Japonya İngiltere,Fransa,Almanya vs Ülkeler gibi Dünyanın en güçlü, sözü dinlenen,geçen,Parasının değeri kıymetli olan,tüm dünya ülkelerinde değeri,İtibarı olan Türkiyeyi,yeniden kuracağız, yaratacağız.

 Milletimiz artık acilen ukudan uyanmalı kendine gelmeli yukardaki özetlenen konularla ilgili tüm Türk ve İslam devletleri Acilen tedbir almalıdırlar.(HAP) HAK VE ADALE PARTİSİ OLARAK VE LİDERLİĞİMİZDE PARCALAYAN DEYİL BÜTÜNLEŞTİ-REN, BÖLEN DEĞİL BİRLEŞTİREN olarak Yeni ve büyüyen Türkiye'mizi güçlendirelim.Örnek ve doğru polikayla, kısır çekişmelere, kavgalara son verdirelim ki.) TÜRKİYE'MİZ, MİLLETİMİZ ,DÜNYAMIZ,HUZURA KAVUŞSUN DERİZ.İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM

“Düşün Peşimize.Vatanda kurtulsun,Sende Kurtul.”

“Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla...

        YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

 HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP)

         GENEL BAŞKANI...

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1350 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın