• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:TÜRK, İSLAM,TOPLULUKLARI BİRLİĞİ ORDUSUNU KURMALIYIZ.

TÜRK, İSLAM,BİRLİĞİ,TOPLULUKLARI ORDUSUNU KURMALIYIZ.

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK,yaptığı basın toplantısında:
T.C. Devleti öncülüğünde,Acilen Türk,Türk ve İslam Toplulukları Birliği Ordusunu çok acilen kurmalıyız.
   Ayrıca da: Aynı Devletlerle,Ülkelerle konomik İş Birliği kurulunu kurmalıyız. Bunu yapmak şart.
PKK nın yaratıcıları,destekçileri,besleyicileri olan Kandan Göz yaşından nemalanan,geçinen,beslenen,Haçlı zihniyeti,Canavarı,Kan emicileri tekrar ayağa kalktılar ve Türkiyeyi dört bir yandan kuşatarak,Orta Doğu Bataklığına da sokarak, PKK, PYD,DEİŞ,IŞİT,DHKP-C  gibi Terör örgütlerini de en Modern silahlarla donatarak, maddi, manevi destekleriyle top yekun Türkiyeyi bölme, parçalama,iç savaşa sokarak : Orta Doğunun ve İslam Ülkelerinin Lideri konumundaki ve her yönden en güçlü Devleti olan T.C. Devletini,İslam Ülkelerini,Türk Topluluklarını,yok etmek etkisiz hale getirerek Orta Doğunu,Türk ve İslam Ülkelerinin,Enerji Kaynaklarının,Su Kaynaklarının, Petrol Kaynaklarının,Doğal Gaz Kaynaklarının Yer altı, yer üstü,Tüm zenginliklerinin üzerine oturmaya çalışmaktadırlar.
Buradan başta T.C. Devleti Yetkilileri, Yüce Türk Milletim,Türk Halkım, sözde İslam Ülkeleri, Türk Toplululukları Ülkeleri ve yetkilileri sizlere sesleniyorum: Uyanın yok olmaya,parçalanmaya doğru sürükleniyoruz hep birlikte.Bir elin nesi var .iki elin sesi var Atasözünü unutmayalım.

Haçlının, ABD’ nin,AB’nin,İsrailin bu emel ve oyunlarını hala görmüyormusunuz?

Bunu görmemek en büyük bakar körlüktür.Herkes,hepinizde aklınızı başınıza toplayın:
Haçlı ve Emperyalist güçler İslam Ülkelerini,Türkleri,Türk Topluluklarını teker teker bölerek,parçalayarak, yok etmeye,güçsüzleştirmeye ve oraları kendi tahakkümleri altına almaya çalıştıklarını görmüyormusunuz.?
Bu gidişle hepiniz, hepimiz yok edileceğiz.Yok olacağız.
  
Türkiye çok acilen hemen harekete geçerek,bu Haçlı zihniyeti,Oyunu, karşısında Türk Toplulukları Birliği Ordusunu kurmalı, Türk İslam Birliği Ordusunu kurmalıdır.Türk İslam Toplulukları Ekonomik İş,Güç Birliğini de kurmalıdır.

  Bütün Milli güçler bir olalım Liderimizin yanında olalım,Vatanımıza devletimize sahip çıkalım.

“Düşün Peşimize.Vatanda kurtulsun,Sende Kurtul.”

“Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla...

        YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

 HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP)

         GENEL BAŞKANI...

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      2077 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın