• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) HAKTAN,HUKUKTAN,ADALETEN,ÖZGÜRLÜKTEN,BARIŞTAN,DEMOKRASİDEN,KARDEŞLİKTEN YANA PARTİDİR

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK: PARTİMİZ HAKTAN,HUKUKTAN,ADALET-TEN,ÖZGÜRLÜKLERDEN,DEMOKRASİDEN,YENİLİKTEN,-ÖZGÜRLÜKTEN BARIŞTAN.MODERNLİKTEN,ÇAĞDAŞLIKTAN MİLLİ BİRLİKTEN BERABERLİKTEN KARDEŞLİKTEN YANA BİR PARTİDİR.

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında: Bizler ve Partimiz: Haktan,Allahtan,Adaletden, Hukuktan ,Demokrasiden ,Özgürlüklerden, Milli birlikten beraberlikten,kardeşlikten,Modernlikten,Çağdaşlıktan,Yenilikten yana bir partidir. Hak ve Adalet Partimiz( HAP): Teröre bulaşmamış,Herkese,her kişiye,her kuruluşa,her partiye,kapıları kolları yüreği ağzına kadar,sonsuza kadar açıktır ve kucaklaşmayı bekliyen bir partidir. Hak ve Adalet Partimiz (HAP) : Dil,din,cins,ırk,renk,makam,mevki,sınıf,kişi,kimlik,ayrımı yapmaz. Hak ve Adalet Partimiz (HAP) Misyon ve Vizyonu: Tarih de Dizi olana diz çöktüren,Başı olana ,Baş eğdiren,Karadan Denize Gemiler İndirten,yürüten,Öldü denildiğinde tekrar dirilip T.C. Devletini kuran.

Çağ kapayıp,Çağ Açan,Fatihin,Alp Aslanın,Yavuzun,Osmanlının,Abdül-hamit Hanın,Torunlarının,Cumhuriyet ve Atatürk çocuklarınım partililerin temsilcilerinin katılımıyla kurulan ve seçimlere girmeyi hak kazanmış,7 Haziran 2015 Milletvekili seçimlerin de seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçimlere giren Tek Merkez ve Milli çatı Partisidir. 1 Kasım 2015 seçimlerindede ülkede siyasi istikrar bozulmasın,Chp ve MHP den bir Cacık olmayacağından,bizlerlende ittifaka yanaşmadıklarından,kavgadan başka bir şey üretmediklerinden,Ülkemde siyasi istikrar bozulmasın,diye  önce Partim değil,önce 5 vakit ezan sesim,önce Ay Yıldızlı Bayrağım,önce gençlerim,kadınlarım,vatanım ,Devletim geleceği Bekası diyerekten Akparti lehine seçimlerden çekildim,çekilen partidir. Hak ve Adalet Partimiz (HAP)..

 “Biz bölen değil bütünleştireniz,Parçalayan değil bütünleştireniz.”

 “Düşün peşimize.Vatanda kurtulsun,sende kurtul.”

Saygılarımla...

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP)

GENEL BAŞKANI

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1414 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın