• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAP GENEL BŞK YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK HAÇLI AYAĞA KALKTI. DEVLETİN HÜKÜMETİN SN CUMHURBAŞKANIMIZIN R.T.E.YANINDA OLALIM.

  
HAK VE ADALET PARTİSİ(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:HAÇLI AYAĞA KALKTI. DEVLETİN ,HÜKÜMETİN,CUMHURBAŞKANIMIZIN RECEP TAYYİP ERDOĞANIN YANINDA ARKASINDA, OLALIM.

 Son günlerde görüyoruz ki,Haçlı zihniyeti,İhtilaf Kuvvetleri,Kurtuluş Savaşı öncesi olduğu gibi,Türkiye üzerindeki kirli,kötü emellerine erişmek için tekrar birlik ve beraberlik içerisinde olarak,Yurt Dışında ve yurt içerisinde Devlet büyüklerimize,Bakanlarımıza karşı hasmane davranış ve eylemleriyleTürkiye ye karşı saldırıya geçtiler.İtibarımızı ,Ekonomimizi zedelemeye başladılar.Terör destekçisi,besleyicisi Avrupa ülkelerini ve diğer ülkeleri özellikle İki yüzlü Almanya ve Hollandayı kınıyorum. 
     Türkiyenin iç işlerine karışmaya,müdahale etmeye,Terör örgütlerini özellikle PKK, PYD, FETÖ,DEİŞ,DHKP-C vs destekliyerek, kullanarak,Komşularla aramızı bozarak,Türkiyemizi karıştırmaya,etnik kökenli vatandaşlarımızı bir birimize düşürmeye kışkırtmaya,iç karışıklık yaratmaya,Halkımızı Devlete karşı ayaklandırmaya çalıştıklarına,Ülkeyi bölmeye,parçalama -ya ,iç savaşa sürüklemeye çalıştıklarına şahit olmaktayız. Yüce Türk Milletim,Yüce Türk Halkımız bu oyunlara gelmiyelim,Devletimizin,Hükümeti-mizin, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın,yanında arkasında yanında,Tüm Milli Güçlerle, Tek vücut yek vücut olarak olmalıyız,sahip çıkmalıyız.

Bu cennet Türkiyemizin yedeği yoktur.Allah göstermesin elimizden kayıp giderse bir daha geri gelmesi çok zordur. Kendi iç sorunlarımızı,Problemlerimizi, kendi aramızda Demokrasi, Barış,Hukuk,Özgürükler,içerisinde,çerçevesinde, konuşarak,anlaşarak,barışçı yollarla çözelim.

”Türkün Türkten başka dostu yokturu .” Unutmayalım.

 “Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla.....

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

 HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP)

 GENEL BAŞKANI

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1847 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın