• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:SAYIN,CUMHURBAŞKANIMIZ YANLIZ DİYOR.YANINDA OLALIM.

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:CUMHURBAŞKANIMIZ YANLIZ KALMIŞ YANINDA OLALIM:

   Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanımız YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında: Sayın Cumhur başkanımız Recep tayyip Erdoğan Televizyon konuşmasında yanlızım diyor.Demekki bu güne kadar yanındayız, arkandayız, Sayın Cumhurbaşkanım diyerek, Şöhret Rolleriyle yanındayız Filmini oynayan Milletvekillerin ve diğerlerinin, gerçek rolleri bugün ortaya çıkmış vaziyetteki ,ondan Sayın Cumhurbaşkanımız yanlızım diyor. Buradan kendisine sesleniyorum:Sayın Cumhurbaşkanı-mız: FETÖ ile ve diğer Terör örgütleriyle bu güne kadar hiç bir Hükümet ve Devlet Başkanı sizin gibi,sizin kadar korkusuzca bu pislkiklerin Terörüstlerin üzerine gitmedi ve mücadele etmemiştir.Sizi kutluyorum.Bu nedenle kendinizi yanlız hissetmeyiniz arkanızda Terör konusunda ben varım ,biz varız Hak ve Adalet Partisi (HAP) var.Durmak yok yola devam Terörün kökünü kazıncıya kadar yanınızdayız hep.
   Bu güne kadarki Hükümetler,Devlet Başkanları hep Fetö’ den beslendiler, nemalandılar, iktidar oldular, 40 yıl FETÖ Haininin: Gelişmesine ,büyümesine, Devlet içinde ve Dışında yuvalanmasına, örgütlenmesine,Okullar açmasına,işletmeler,Ticaret haneler,Üniversiteler açmasına,göz yumdular.Kimse şimdi Timsah göz yaşı dökmesin ve işin içinden sıyrılıpta çıkmasın,her şeyi de Ak Partiye yüklemesin.Asıl suçlular henüz daha çıkmadı. Kedi görmüş Fare gibi Karanlıkta saklanmasınlar ve saklanıyor hainler.Gir İnlerine Uzun Adam gir. Ciğerlerine kadar gir. Sök at hepsini Devlet içinden.
   Yürü be Uzun adam.Yürü be Kasım Paşanın Efesi. Kandile Türk Bayrağını dikinceye, Kandili Türk Toprağı yapıncaya kadar yürü.İmralı haini bebek Katili Apoyu, Abdullah Öcalan denen kanı bozuku,Terörüstü, asıncaya kadarda yürü... Arkandayım ,yanındayım. yanındayız tüm teşkilatlarımızla.

“ Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla......

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI..

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1374 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın