• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP)GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:CHP VE MHP BAŞLARINDAKİ KAN EMİCİLERDEN KURTULMADAN İKTİDAR PARTİSİ OLAMAZLAR

   Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında:CHP ve MHP nin başına Paraşütle gelen,indirilen Kan Emicilerden Partilerini kurtarmadan bu partilerin iktidar olmaları,Türkiyeyi kurtarma-ları,umut partisi olmaları mümkün değildir. 

   CHP ve MHP’nin 80 Milyonunun önünde,seçmenin huzurunda Anayasaya,Cumhuriyet- rejimine vs bağlı kalacağına ,koruyacağına,kollayacağına namus ve şerefleri üzerine yemin eden Biyatçı Milletvekillerine sesleniyorum.CHP ve MHP nin İl,İlçe Başkanlarında sesleni- yorum: Eğer Partilerinizin İktidar olmasını istiyorsanız:Seçmenlerinizin umut partileri, Ülkenin, Umut Partileri olmak istiyorsanız,Acilen Partilerinizin başına Paraşütle gelen,Kan Emicilerden,Sayın Kemal Kılıçdaroğlundan,Sayın Bahçeliden acilen kurtarın derim.CHP li ve MHP li Seçmenleriniz sizlerden bunu bekliyor,feryat ediyor,haykırıyor görmüyormusunuz.? duymuyormusunuz.? Bu Liderle ne partileriniz e,nede ülkeye hayır gelemiyeceğini görmüyor- musunuz? Bir parti genel başkanı olarak:Bu beceriksiz,7 büyük seçimde tüm imkanlara rağmen seçim kaybeden,sırtı 7 kez yere gelmiş hala o koltuklara yapışmış,gençlere imkan tanımayan,Kılıçdaroğlundan,Bahçeliden ben Utanıyorum bunlardan.Sizler utanmıyormu- sunuz.? Bu partilerini taban vurdurmuş beceriksiz pehlivanlardan?
   Bunu başardıktan sonrada size düşen görev: Seçime giren,Rejim düşmanı olmayan,Teröre bulaşmamış bizler gibi Hak ve Adalet Partisi (HAP) gibi Partilerle,parti Genel Başkanlarıyla temasa geçerek,hiç kıskançlık,kin,nefret gibi duygulara kapılmadan ,yeni bir sayfa açarak bu partilerle bir araya gelin,bizlerle ittifaklar yaparak,Milli Güçlerle birlikte,ülkeyi hep birlik hem Orta Doğu Bataklığından,Pisliğinden hem Ordumuzu hemde kendimizi kurtaralım,Orta Doğuda,Dünyada sözü dinlenen,itibar gören,sözü geçen ,Terörden arınmış ,Yaşanabilir, özgürlüklerden,Demokrasiden,Adaletden,Haktan ve Hukuktan Milli birlikten beraberlikten kardeşlikten yana modern,çağdaş,yenilikçi,Laik güçlü Türkiyeyi birlikte yaratalım yeniden kuralım,derim.
Sayın CHP ve MHP nin Milletvekilleri,İl,İlçe Başkanları ,Seçmenleri,Yüce Türk Halkı Top sizde.Ben Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisinin (HAP) ,Vatanperver, Yurtsever,Cumhuriyet ve Atatürk çocuğu,Fatihin,Alp Aslanın,Yavuzun,Abdülhamit Hanın, Osmanlının, Torunu olarak,Genel Başkanı,Lideri, YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK olarak hem vatandaşlık görevimi yapıyorum hemde size çağrıda bulunuyorum.Takdir sizlerindir.
   Eğer CHP ve MHP li yetkililer hala bu kan emicileri uzaklaştırmakta direnirlerse,Koltuklşarına yapışmış direniyorlarsa,sizlere çağrım davetimde şudur:80 Milyon Yüce Türk Milletine,Halkımıza,Teröre bulaşmamış herkese,Hak ve Adalet Partimizin (HAP) ve Genel Başkanımız YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRKÜN,Kolları ,Kapımız,Yüreğimiz,hepinize açık bir şekilde bekliyoruz,davet ediyoruz.”Katılın bize.”Vatanda kurtulsun sende kurtul”.

      “Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla.....
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI..

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      962 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın