• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:BİR BİRİMİZLE DEĞİL DÜŞMANLA SAVAŞALIM.
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı basın toplantısında:
Türkiye saldırı altındadır.Kürt,Türk,Laz,Çerkez,Alevi, sunni,Sağcı,Solcu vs demeden Halkımızı,güvenlik kuvvetlerimizi, Terör örgütlerince her yerde öldürülüyorlar,şehit ediliyorlar.

İnsanlarımızı eğlenirken öldürüyorlar,Yolda yürürken öldürüyorlar,Maç çıkış öldürüyorlar, Dağlarda öldürüyorlar.Düğünde dernekte,çarşıda,pazarda öldürüyorlar.Okulda öldürüyorlar.

Ne bereketli topraklarımız varmış:Vatan Toprağımızda her türlü haini,alçağı,kansızı,katili, kanı bozuk ihanet çetelerini de yetiştiriyormuş?Elbet de bir gün bunların kökü bu topraklardan da kazınacak, kurutulacaktır.Onlara mezar olacaktır.

Yüce Türk Milleti,Halkı,Siyasi Partiler,S.T.K. Milli Güçler vb sizlere sesleniyorum:

Bir birimizle değil,Düşmanlarla savaşmalıyız.Herkes Devletimizin,Hükümetin,Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında arkasında yer almalıyız dik durmalıyız.

Abdülhamit Han ne demiş? “Bir karış dahi olsa Vatan toprağını satmam.Zira bu vatan bana ait değil,Milletime aittir.Milletimde bu toprakları ancak,Aldığı fiyata verir.Çünkü bu topraklar kanla alınmıştır,kanla verilir.” Duymayan hainler,haçlılar duysun.bilmeyenlerde bilsin.
Türkte Vatan sevgimiz,”Doğduğumuzda kulağımıza okunan ezan sesiyle başlar, Öldüğümüzde, arkamızda okunan sela ile biter.”
“Biz bölen değil birleştiren’iz.Parçalayan değil bütünleştiren’iz.”
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI....
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1695 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın