• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
TÜRKİYENİN TEK HAYVAN SEVER,HAYVAN YAŞAMINA SAYGILI PARTİSİ(HAP).TEK GENEL BAŞKANI’DA,LİDERİ DE YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

   Türkiye de ve Türkiye’nin tek Hayvan sever, Hayvan yaşamına saygılı Tek Partisi: Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisidir (HAP).

   Tek Genel Başkanı da, Tek Lideri de, Allah’ın sessiz kullarından olan Hayvan sever, Hayvan dostu, Hayvanları konuşturan YİĞİT ZEKİ Öztürk’tür. 

 
      Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı lideri YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK, ve Hayvanları konuşturan,7 tane konuşan kediye sahip olan, Hayvan sever eşi Genel Başkan Vekili Berna Öztürk’ün: Hayvanların yaşamları ve hakları ile ilgili çok güzel projeler ve çalışmaları vardır.


   Bu Konuyla ilgili olarak da Partimizin Genel Başkan Vekili Berna Öztürk Başkanlığında denetim ve gözetiminde, Fon oluşturarak: Partimizde ayrı bir Genel Başkan Yardımcılığı birimi ile Hayvanlara her türlü maddi ve manevi, eğitim, sağlık vs. konularda çalışmalar yapmaktayız katkı, destekler vermekteyiz, almaktayız. 


   Hak ve Adalet Partimiz (HAP) : Seçimlere giren, Başbakanlığa aday, iktidara, aday,80 milyon milli iradeyi temsil eden Tek Merkez ve Milli Çatı Partisidir.


  Hem Partimiz, hem de Genel Başkanımız YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK: Millî Birlikten, beraberlikten kardeşlikten, haktan, hukuktan, adaletten, Demokrasiden, modern, çağdaşlıktan, yenilikçilikten yana bir partidir

  Partimiz de sağ, sol, dil, din, cins, renk, mezhep, makam. Mevki, sınıf ayrımı yapmaz. Teröre bulaşmamış her kişiye, kuruluşa, kapısı, kolları, yüreği açıktır.

   Partimiz Fatihe, Alpaslan’a, Osmanlıya, Atatürk’e , tüm gelmişine, geçmişine, atasına saygılıdır, sahip çıkar.


  “Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”


Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI.

iLETİŞİM TELEFON:05352146696---05422140696
web sayfamız:www.hakveadaletpartisi.org.tr 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      765 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın