• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANIMIZ YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:YOLUMUZ HAK YOLUDUR. MİLLİ BİRLİK BERABERLİK,KARDEŞLİK YOLUDUR

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında:

Hak ve Adalet Partisi’nin (HAP) Yolu: Hak yoludur (ALLAH) Yoludur. 

Hak ve Adalet Partisi (HAP) “ Bölen değil birleştirendir. Parçalayan değil bütünleştirendir.”

  Teröre bulaşmamış, dil ,din, cins, renk, mezhep, millet, makam, mevki, sınıf ayrımı yapmayan, her kese, her kişiye, her  kuruluşa ,her partiye, kapısını açmış, herkese kollarını, yüreğini açmış ,Fatihin, Alpaslan’ın, Osmanlının torunu, olan Genel Başkan Yiğit Zeki Öztürk ve Neferlerin,80 Milyon Yüce Türk Milletinin, Halkının Partisidir, Hak ve Adalet Partisi (HAP).

  Yüce Türk Milleti!                                                  

  Yüce Türk Halkı!

    Herkes şu içinde bulunduğumuz sıkıntılı günde, ”konu Mevzu Bahis Vatansa, Gerisi Teferruat tır’ı “ Unutmayalım. Geçmişe bakalım. Bugün Halkın %52 Oyuyla seçilmiş biri olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan varsa. Yarın yok. Kıymetini bilelim.

Herkes gelip geçicidir. Kişilerle uğraşmayalım. Partizanlığı, her türlü görüş ve ayrıcalığı, kavgayı, hakareti, oyun içinde oyun oynamayı, fitne ve fesatlıkları, ben bencilliği, bir kenara bırakalım.

   T.C. Devletimizin, Kadın ve Gençlerimizin, Ekonomimizin bekası geleceği çok büyük tehlike altındadır.   

    Ordumuz, TSK’lerimiz iki ülkede savaşıyor. Her gün Ülkemizde onlarca, hatta yüzlerce halkımız, Mehmetçiklerimiz ölüyor, şehit oluyor, kan ve gözyaşı ile sarsılıyoruz. Şimdiki savaşlar Çanakkale deki, İnönü deki, Dumlupınar deki, Sakarya deki gibi değil. Yüksek Teknoloji Silahlarla yapılan savaşları görüyoruz, yaşıyoruz.

         Yüce Türk Milleti, Halkı!:

Türkiye nin yedeği yoksa: Allah göstermesin elimizden bir kayıp giderse kolay kolay bir daha geri gelmez. Bu nedenle bütün Milli Güçlerimizle birlikte Hükümet in,ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ın yanında, arkasında yer alarak, hatta Milli Mutabakat Hükümetini de kurarak Türkiye’mizi ,Ordumuzu, çok acilen Ota Doğu Bataklığından, pisliğinden birlikte esenliğe, huzura, çıkararak, yaşanabilir bir Türkiye’mizi tekrar kurmamız şart. İnşa edelim, kuralım.

  Ben buradan bütün 80 Milyon Yüce Türk Milletine, Halkıma, ,ilan ediyorum, duyuruyorum.

  Türkiye’mizin Bu sıkıntılı günleri yaşadığı bu günde: Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk olarak,61 İl,300,İlçe,270 Belde Teşkilatlarımla, Neferlerimizle: Devletimin, Hükümetin, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayım, yanındayız, arkasındayım, arkasındayız...

Saygılarımla...

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI.....

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      2360 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın