• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:DEVLET BAHÇELİ SAYESİNDE.MHP BOZKURTLARIN DİŞİ SÖKÜLDÜ, ÇAKAL AVLAYAMAZ OLDU
 

   Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın toplantısında:

  Sayın Devlet Bahçeli sayesinde, Bozkurtların dişleri sökülmüş, Türkiye deki çakalları avlayamaz hale getirmiştir.
 Sayın Devlet Bahçeli sayesinde Milliyetçi Hareket Partisinin (MHP) nin taşıyıcı kolonlarını Ak Partiye kaptırmıştır. Sn. Bahçeli ve onun yanındaki şakşakçı, yardakçıları sayesinde 9 Işık doktrinimi kaldı,Ülküsümü kaldı.? İlkesimi kaldı.?İlkeler mi kaldı, Davamı kaldı? Hepsini yedi bitirdi ve  de bitirdiler,adeta sattılar. 
  Bende bir zamanlar O Ocağın: Ekmeğini yedim, Suyunu içtim, Havasını teneffüs ettim. Ama bu tür ilkesiz, basiretsiz, menfaatçi, sahte Bozkurtlar nedeniyle ocaktan uzaklaştım, Gerçek Türk Milliyetçiliğini yaşatmak ve İktidara taşımak için, Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisini (HAP) bütün partilerin temsilcilerinin katılımıyla, vatanperver yurtseverlerin, Cumhuriyet ve Atatürk çocuklarının katılımıyla bu partimizi kurdum, kurduk,

  Türkiye de 61 ilde, 300 ilçede,270 Beldede Teşkilatlanarak ta Seçimlere girmeyi hak kazandık ve 7 Haziran 2015 Milletvekili seçimlerine de girdik.
1 Kasım 2015 Seçimlerinde de CHP ve MHP ‘ne kendi seçmenlerinin, Yüce Türk Milletinin, Halkın özlemle bekledikleri Koalisyon Hükümetini de ne kurdular, ne’de bizlerle İttifak kurmaya yanaşmadılar.

  Bende Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Adı gibi YİĞİT olan, Yiğit Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK olarak, bu iki Kaz Çobanı Kılıçdaroğlu ve Bahçeliden insan yüreğini serinletecek bir Cacık dahi olmayacağını görünce:

   Ülkemde Siyasi İstikrar bozulmasın diye, Ak Partiye tekrar tek başına İktidara gelme şansını tekrar verelim diye,1 Kasım 2015 Milletvekili seçimlerinden 550 Milletvekili adayımla birlikte, önce Partim değil, Vatanım dedim.5 Vakit Ezan sesim dedim. Ay Yıldızlı Bayrağım dedim. Gençlerim, Kadınlarım, Devletim, Ekonomimiz geleceği, bekası dedim ve oylar bölünmesin diye de: Ak Parti lehine seçimlerden çekildim.
  Bugün Ak Parti tek başına İktidara geldiyse bunda bu çorbada: benim de, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı (YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK ) olarak, Teşkilatlarımla tuzum var tuzumuz vardır, katkımız vardır.            Hakkımız vardır ama Halkımızın çoğu bunu bilmiyor nerden bilsin ki?   

          Bizleri televizyonlara çıkartıp konuşturmazlar ise, halkın Yüce Türk Milletinin Hak ve Adalet Partisinden (HAP) ,benden, YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK’ten haber alma özgürlüğü kısıtlanırsa, engellenirse, duyurması gereken basın kalemini, ekranlarını satarlarsa Halkım, seçimlere girmiş,   Başbakanlığa aday,80 Milyon Milli İradeyi temsil eden, İktidara aday, YİĞİT ZEKİ Öztürk’ü, Hak ve Adalet Partisini (hap) nereden bilecek ve nereden bizi tanıyacak değil mi?  Haksız mıyım?
   Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”


   Tüm Milli güçler. Yüce Türk Milleti!

   Halkım. Teröre bulaşmamış Partiler:   

Sizlere Tarihi bir çağrıda, davet de bulunuyorum.

  Gün Milli Birlik beraberlik, kardeşlik, bir olma, iri olma, biz olma günüdür.

Ülkemiz elden kayıp gitmektedir. Büyük bir Orta Doğu Batağına saplatıldık. Türkiye’mizin yedeği yoktur. Sizleri, herkesi, Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) bayrağı, çatısı altında, adı gibi Yiğit olan, Genel Başkan, Lideri YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK etrafında derlenip toparlanmaya…

   Millî Mutabakat Hükümetini kurmaya terörü bitirmeye, Hakkı, Hukuku, Adaleti, Özgülükleri, Demokrasiyi, getirmeye, yaşanabilir, huzurlu, mutlu, çağdaş, Modern, Gençleri, kadınları geleceklerinden emin, terörsüz, ekonomisi kuvvetli, İtibarlı…

  Yeni bir Türkiye’yi kurmaya, yaşatmaya, davet ediyorum. Çağırıyorum.


    “Katılın bize. Vatanda kurtulsun, sende kurtul.”


Saygılarımla....


YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK.


HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI


Genel Merkez Adresimiz:

Strazburg Caddesi No:15 Almaç AP.Kat.5.Daire:25 Sıhhiye/ANKARA. İrtibat Telefonlarımız:05352146696---05422140696 dır.

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1627 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın