• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAP GENEL BŞK YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK C.BAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE HÜKÜMET ATEŞTEN GÖMLEK GİYMİŞLER DESTEK OLALIM.

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı Basın Toplantısında:

  Ülkemizin Uluslararası camiada yalnızlığa itildiği şu sıralarda günlerde, Ülkemiz hem içeride, hem dışarıda şer odaklarca, terör örgütlerince kuşatılmıştır.

Türkiye’nin Gençlerin, Kadınların Ekonominin geleceği bekası tehlike altındadır.
 Aslında fakirlik, fukaralık, işsizlik, Ekonomi dibe vurmuş. Halkımızın, Ülkemizin birliğe, dirliğe, yeniden toparlanıp büyük bağımsız, Demokrasiden, Özgürlüklerden, Haktan, Hukuk tan, Adalet ten yana büyük Türkiye sevdalıların bir araya gelmeye şu günlerde çok ihtiyacı, ihtiyacımız vardır.
   Böyle, bu şartlar içersin de bulunan, bir Türkiye’de Halkın %52 Milli İradesiyle Cumhurbaşkanı seçilmiş ve Ateş ten bir gömlek giymiş olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve mevcut Hükümetin yanında, gerektiğinde gerekli öz eleştirilerimizi, uyarılarımızı da yaparak tüm gücümüzle Milli güçlerle, yanlarında yanında olmalıyız.
  Ben, Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk olarak ve biz tüm teşkilatlarımızla, neferlerimizle, bu birlikteliğe hazırız. Üzerimize düşen her türlü çalışmayı, hizmeti, fedakârlıkları yapmaya hazırım, hazırız.

  Halkımızı, bütün Sivil Toplum kuruluşlarını (STK),odaları, siyasi Partileri bu birlikteliğe, desteğe, katkı vermelerini bekliyorum, bekliyoruz, çağrıda bulunuyorum.
  Bazen fitne, fesat, art niyetli, ,sözde rakiplerimiz, beni çekemiyen, yıpratmaya çalışanlar diyor ki:

  Yiğit Zeki Öztürk: Ak Parti yanlısı, Recep Tayyip Erdoğancı diyorlar.
Yiğit Zeki Öztürk olarak ben ve teşkilatlarım olarak, neferler olarak biz: Ne Ak Parti taraftarıyım, taraftarıyız, nede Recep Tayyip Erdoğancıyım. Ben ve Teşkilatlarım Türkiye’min %52 Halkın oyuyla seçilmiş T.C. Devleti minin temsilcisi olan, Ateş ten Gömlek giymiş olan, Cumhurbaşkanı Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğancısıyım. Erdoğancısıyız.
“ Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.” 
Biz Hak ve Adalet Partisi olarak: “Mevzubahis Vatansa, Gerisi Teferruattır.” diyenlerin partisiyiz...
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI...

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1684 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın