• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAP GN BŞK YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:ORTADOĞUDA SINIRLAR HARİTALAR DEĞİŞİYOR.TÜRKİYE DIŞTA BIRAKILIYOR UYANIN
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak Ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı Basın toplantısında:
 Hükümeti ve tüm yetkilileri, Ana Muhalefet ve Muhalefet Partisi Yetkililerini de uyardı:
Haçlı zihniyetince, İsrail, terör destekçisi Küresel Emperyalist güçlerce Orta Doğuda sınırlar, haritalar değiştirilmeye, yeniden çizilmeye çalışılmaktadır. Türkiye ise dışlanmış, yalnızlaştırılmış durumdadır.
Çatışmacı, kavgacı, ayak oyunculukla, gündem değiştirerek, halkı kandırıcı, aldatıcı, göz boyacılığı, siyaseti bırakın lütfen.
  Sizlerin bu tutumlarınız dan, davranışlarınız dan dolayı Türkiye nin bekası tehlike altına girmiştir. Bir zamanlar Postal Öpücüsü dediğiniz dediklerinizden biri olanlardan ,eşkıyalar dan, Barzani gibiler kişiler guruplar, terör örgütleri, Kuzey Irakta, Orta Doğuda, çeşitli etnik kökenli Devletler kurmaya ve bağımsızlıklarını ilan etmeye çalışmaktalar.     Fırsatlar gözlemeye çalışmaktalar, hatta bazıları Barzani gibi bir kurşun bile sıkmadan, atmadan Petrol Kuyularına, özel uçaklara, araçlara, gereçlere, silahlara, düzenli ordulara vs sahip olmuşlar, ABD.de ,AB Ülkelerin de, kırmızı halıyla, Başkanlık Saraylarında karşılanabilecek kadar itibar görmeye, değer kazanmaya başlamışlar.
O yedi (7) Düvele, dizi olana diz çöktüren Türkiye den, başı olana, önünde baş eğdiren Türkiye den: Ordusu, Hukuku, Adaleti, Demokrasisi, Özgürlükleri, Ekonomisi, Esnafı, İşçisi, Memuru, emeklisi, çökertilmiş, kendisini idare edenlere, yönetenlere, Devletine, değerler güvenemez olmuş.
   Üreten toplumdan, ülkeden ziyade, tüketen, oturduğu yerden, emek vermeden para kazanmaya çalışan, bir toplum haline getirilmiş bir Türkiye, Türk Halkı haline gelmiş, getirilmiş bir Türkiye olmuşuz sanki.
  Soruyorum herkese, 80 Milyona ve tüm yetkililere, idare edenlere, yönetenlere, siyasilere vs soruyorum:
Türkiye, Türk Halkı, Toplum, Ekonomi vs nereye doğru gidiyor? Götürülüyor? Bilen var mı? Çıkın Televizyonlara, meydanlara, halkın karşısına çıkında gerçekleri bir anlatın da bilelim.
Gündem Saptırmayın lütfen. Memleket yangın yerine dönmüş. İşsizlik ,açlık, fakirlik yokluk yoksulluk, geleceğinden umutsuzluk, endişe, korku almış başını gidiyor.
  Tarım Ülkesi Türkiye de: Mercimek Kanada dan geliyorsa, Nohut Meksika dan geliyorsa, Saman Fransa dan geliyorsa, Hayvan, Dana, İnek ABD den geliyorsa, Fasulye Çin den geliyorsa, Karpuz İran dan geliyorsa, Pirinç Japonya dan geliyorsa, Balık Norveç den geliyorsa, Tohum İsrail’den geliyorsa İthal ediyorsan, alıyorsan ,Köprüleri, Hava alanlarını, Japonlar vs ler yapıyorsa, işletiyorsa bunları. 
Buradan da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan dan özür dileyerek,’ öz eleştiride bulunmak gerek:
“Dünya Devi Bir Ülkeyiz “ Ey Avrupa Birliği sen kimsin ya !!! Terbiyesiz. Demesi bence Devlet Adamlığına yakışmayan, hoş bir söylemden ziyade, çok yanlış bir söylemdi derim.
Saygılarımla....
“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI..

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      671 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın