• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAP GENEL BAŞKAN.YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU PKK TEMSİLCİLERİNİN SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPIYOR.

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı Basın Toplantısında:

 

CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu--son günlerde yaptığı açıklamalarında, konuşmalarında Ana Muhalefet Partisi gibi seçmenlerin ülkenin, halkın sorunlarını, haklarını savunmadan ziyade, sanki PKK’nın ve PKK’nın TBMM sindeki temsilcilerinin, Terör destekleyicilerinin, âdeta sözcülüğüne soyunmuş, onların Avukatı gibi konuşuyor ve onları koruyor, kolluyor, yazıklar olsun sizlere. 
Atatürk sağ olsaydı bunların yüzüne tükürürdü. Sakın bir daha benim adımı kullanmayın, adımdan nemalanmayın derdi. Ben Türk Halkıma, yurduma, toprağıma, Bayrağıma zarar veren içteki ve dıştaki hainlerle, düşmanlarla kurtuluş savaşını verdim, T. C. Devletini yoktan var ettim, siz ise bu kurduğum T.C. Devletini, Halkı ,bölmeye, parçalamaya, yok etmeye çalışan içteki ve dıştaki hainlerle iş birliğine girip, sanki sözcülüğünü yapıyorsunuz derdi ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun sanki bacaklarından ters asıp cezalandırırdı.
CHP nin umut partisi olmaktan uzaklaştıran ve CHP ye en büyük zararı, iktidar olma şansını yok edenlerin başında Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve yönetimidir.
CHP Seçmenine sesleniyorum:
 Ufukta bir baskın erken seçim var. Eğer Partiyi İktidara taşımak istiyorsanız: Partiyi bu kamburlardan acilen kurtarmalısınız.
Milli Güçler herkes şu günde hep birlikte Devletin, Hükümetin, Halkın %52 sinin oyuyla seçilmiş Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında arkasında yer alarak Türkiye’mizi Haçlı zihniyetinden, Terör belasından kurtaralım. Ülkemizi, Halkımızı, Ekonomimizi esenliğe çıkaralım.
“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI....

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      679 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın