• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:ORDU,TSK,KANDİLE GİRMELİDİR.KANDİLE TÜRK BAYRAĞINI DİKMELİDİR.

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı Basın Toplantısında:

 Hükümet’e Sayın Başbakanımız Binali Yıldırıma Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Kurmay Başkanı Sayın Hulusi Akara, TBMM Başkanı Sayın İsmail Kahramana ve Milletvekillerine bir çağrıda bulundu.

Eğer gerçekten TERÖRÜ bitirmek istiyorsanız, Türkiye, Türk Halkı, bunu istiyor ve sizlerde, yetkililer olarak da istiyorsanız ve bence istiyorsunuz, öylede görünüyor:

 Hiç bir Ülkeden Başta ABD,AB Ülkelerinden, Rusya vs lerden çekinmeden,, etkileri altında kalmadan, onların yaptığı gibi nasıl Petrol ve Enerji kaynakları, Çıkarları ,uğruna binlerce kilometreden gelip masum ülkelere, Devletlere, Devletlerin Topraklarına izinsiz, silah gücüyle, girip, insanları yerinden yurdundan etmeyi öldürmeyi vs insanlık dışı hareketler yapmaya, kendilerine hak görüyorlarsa:

Bizde Acilen, Türkiye’de, PKK gibi Terör gibi zarar gördüğü haklı davasında davası için bunu yok etmek için, burnumuzun dibindeki Terör yuvası Kuzey Irak’a, Kandile, vs Ülkelere, Gün: Ordumuzun, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin derhal, acilen, hiç vakit kaybetmeden, Kuzey Irak’a, Kandile girmelidir. Kandile Türk Bayrağını dikmelidir.

Yüce Türk Milletine, Halkına, millî Güçlere buradan acilen çağrıda bulunuyorum: Yukarıda arz ettiğin, bahsettiğim bu haklı davamızda, konu karşısında hepimizin, tüm Siyasi Partilerin, STK, Kavgayı bir kenara bırakarak, Devletimizin, Hükümetimizin, Halkı %52 sinin Milli İradenin oyuyla seçilmiş Cumhurbaşkanımızın, Ordumuzun, TSK etrafında Tek vücut, Yek Vücut olmaya birleşmeye, top yekûn mücadeleye davet ediyorum, çağrıda bulunuyorum.

Aynı zamanda da, Hükümetimize, Devlet yetkililerinde, Adalet dağıtanlarda, buradan sesleniyorum:

Sizlerde 80 Milyonu ötekileştirmeden, ayrımcılık yapmadan herkesi kucaklamanızı, hoş görülü olmanızı, Adil ve Adaletli olmanızı, Demokrasiden, Özgürlüklerden şaşmadan Halkımızı kucaklamaya davet ediyorum, çağrıda bulunuyorum. Bunu başardığımız gün Türkiye’nin tüm terörden kurtulduğu ve ikinci bir Kurtuluş Savaşıyla 2.nci Türk Tarihini yazdığınız, yazdığımız gün olacaktır. Buradan da CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğluna  da sesleniyorum Teröristlerin sözcülüğünü yapmayı da lütfen bırakın ve akıllı olun derim. Ülkemize zarar veriyorsunuz. Ayrıca MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yede sesleniyorum: zik zaklar çizmeden Devetin, Hükümetin, Cumhurbaşkanımızın arkasında, yanında dik durun, yapıcı muhalefetiniz ide yapın lütfen.

O zaman bu Yücü Türk Halkı sizi Başkanda yapar. Baş Tacı da yapar.

“ Biz bölen değil bütünleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla....

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP)GENEL BAŞKANI.....

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      698 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın