• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:T.C.DEVLETİNE KİMSE MEYDAN OKUYAMAZ.OKUYANDA BEDELİNİ ÖDER.

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisi(HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı Basın toplantısında:

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Cumhuriyetin Savcılarına, yasalara, meydan okunacak ne ülkedir, ne yerdir, ne de T.C. Devleti de, Muz Devleti değildir. Burası T.C. Devletidir. Herkes kim olursa olsun, yerini ve haddini bilecektir.

Türkiye Cumhuriyetinin, Vatanperver, yurtsever, Cumhuriyet Savcılarını PKK nın Türkiye Büyük Millet Meclisteki temsilcileri, ihanet çeteleri hakkında yaptıkları görevlerinden dolayı ve onları tutuklayan Hakimlerle birlikte hepsini de yürekten kutluyorum.

Yüce Türk Milleti: İnsanlarımızı öldüren, canlarını alan, Mehmetçiğimizi şehit eden, ülkemiz ekonomisini 30 yıldır ket vuran, Bu hain Terör örgütü olan PKK nın TBMM temsilcilerine karşı mücadele eden, Devletimizin, Hükümetimizin, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Savcılarımızın, Hakimlerimizin, yanında, arkasında, tüm Milli Güçlerle birlikte: Tek vücut, yek vücut olmaya, İri olmaya, diri olmaya, biz olmaya davet ediyorum ve çağrıda bulunuyorum.

Gün kavga günü değil birlik kardeşlik günüdür. Ülkemizi içinde bulunduğu bu sıkıntılı günlerden kurtaralım, yaşana bilir, Terörden arınmış huzurlu, mutlu Türkiye’yi yeniden kuralım.

“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Sayılarımla...

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI....

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1178 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın