• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:TÜRKİYE ORTA DOĞU BATAĞINA SAPLANDI.SEN BEN YOK:BİZ VARIZ DENMELİDİR
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı Basın Toplantısında:
Türkiye ister istemez, Orta Doğu Batağına saplandı, Orta Doğu Ateş Çemberi içerisine sokuldu. Herkes bencilliği, bencil davranış ve eylemleri kavgayı, siysi çıkar peşinde koşmayı bırakmalıdır. Bütün Milli Güçler birleşmelidir, Tek vücut yekvücut olarak, sen ben yok, biz varız demelidir. Türkiye’mizin, Ülkemizin, Hükümetin, şu günlerde buna çok ihtiyacı vardır.
Türkiye’deki Teröre bulaşmamış tüm Milli Güçlere, STK (Sivil Toplum kuruluşlarına) Meclis içindeki ve Meclis dışındaki bütün siyasi partilere, Yüce Türk Milletine, Halkına, Gençlere, kadınlarımıza sesleniyorum:
Ülkemizin göz bebeğimiz Ordumuz şu anda: Hem Haçlı zihniyetiyle, Haçlıyla, Hem Suriye’de, Hem Irakta, Emperyalist ülkelerle, hem de yurt içinde, yurt dışında hainlerle alçaklarla, FETÖ, PKK, PYD, YPG, İŞİD düşmanlarla, Terörle savaşmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin, gençlerimizin, kadınlarımızın, ekonomimizin geleceği bekası tehlike altındadır. Ülkemiz Orta Doğu Bataklığına ister istemez saplanmıştır. Ateş Çemberi içerisine sokulmuştur.
Gün ikinci Kuvayı Milliye Ruhunu tekrar canlandırma günüdür. Hükümet ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bunlarla 24 saat gece gündüz, mücadele etmektedirler. Sen, ben, demeden, kavga etmeden, biz diyerekten gerekli desteğini herkes vermelidir. Ülkemizi birlikte bu bataklıktan kurtaralım, çıkaralım. Sonra seçime gidelim, siyaset yapalım. Aksi takdirde hepimiz bu bataklıkta boğulacağız, zarar göreceğiz derim. Saygılarımla.....
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ ( HAP) GENEL BAŞKANI......
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1350 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın