• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİNİN (HAP) MİSYON VE VİZYONU
HAK VE ADALET PARTİSİNİN (HAP) MİSYON VE VİZYONU:
 
80 milyon milli iradeyi temsil eden,Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı açıklamada:

      Partimizin Misyon ve Vizyonu kısaca şudur:

Hak Ve Adalet Partimiz (HAP) 27 Nisan 2012 de Kurulmuş ve  Partimiz 7 Haziran 2015 Milletvekili Seçimlerine seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçime girmeyi hak kazanmış ve Milletvekili seçimlerine girmiş katılmış bir partidir.Türkiye,Türk Toplulukları ve İslam Devletleri Birliğinden,bu birliğin kurulmasından yanadır.
Toplumun kalkınmasından ve üretime dönük politikalardan yanadır.
Önce Partim değil,Önce Vatanımdır,Beş vakit Ezan sesimdir.
Ayyıldızlı Bayrağımdır
Gençlerimizdir,Kadınlarımızdır Devletimin Bekasıdır .
Tarihde Öldü denildiğinde tekrar dirilen,Devletler kuran,Çağ kapayıp, Çağ açan,korkusundan düşmanlarına Çin Setlerini yaptırtan,Dağlardan,Karadan Denize Gemiler indirten,7 Düvele,dizi olana önünde diz çöktürten,başı olana önünde baş eğdirten,
Tarihi yeniden yazdırtan,Ecdatlarının,Alparslanların,Fatihlerin,Yavuzun,Osmanlının,Abdülhamit Hanın Torunu ;kurduğu ve bunların Misyon ve vizyonlarının Partisidir (HAP).
     Sadece çağa uyan değil,Çağa Ayak uyduran Değil, Çağ Açıp, Çağ Kapayan Sağ,Sol ayrımcılığı yapmayan,Ecdadı Fatihin,Alpaslanın,Yavuzun,Abdül Hamit Hanın,Osmanlı'nın, torunlarıyız ; çocuklarıyız.  
Geçmişimizle Tarihimizle,Atalarımızla onur ve gurur duyarız.

       Her zaman gençlerimizin,kadınlarımızın, Devletimizin yanındayızdır ve Ülkemizin, gençlerle,kadınlarla İkbale erişeceğine,gençlerin, kadınların önünü açan,onlara yönetimlerde ilk sıralarda,ön sıralarda yer veren partiyiz.
HAK VE ADALET (HAP) PARTİSİ,yine Çanakkale de,İnönü de,Dumlupınarda,Sakarya da,Kafkaslar da,Yemen Çöllerin de vb yerlerde Can veren Kan veren,aynı cephede savaşan,aynı kaptan yemek yiyen aynı kaptan su içenlerin,aynı mevzilerde bu bayrak bu toprak benim diye ölenlerin, şehitlerin, gazilerin, Teröre bulaşmamış,Türkün,Kürtün,Lazın,Çerkezin,Abazanın, Boşnak, Manavın, Alevinin, Sünninin,Yörükün,Romanın,Gakkoşun,Dadaşın,vb değerlerimizin Partisidir .
 Tek merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak Ve Adalet Partisi
Dil,Din,Irk, Renk,Cins,Mezhep vb.Ayrımını yapmayan,Teröre bulaşmamış, herkesi kucaklıyan,herkese kolarını,kapısını yüreğini ağzına kadar açan partidir.Milli Birlik ,Beraberlik ve Kardeşlikden,Barıştan yana bir partidir.
Fatih,Alpaslan,Osmanlı,Abdülhamit Han,  gibi Atalarımızın, Feyzi Çakmakın,Kazım Karabekir,,Demokrasi şehidimiz Adnan Menderesin,Celal Bayarın,Turgut Özalın,Süleyman Demirelin,Necmettin Erbakanın,Bülent Ecevitin,Alpaslan Türkeşin,bu gibi değerlerimizinde Misyon ve Vizyonu olan partidir

‘TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET’


Kırmızı çizgimizdir olmazsa olmazımızdır .Bundan vaz geçmeyiz.
Haktan,Hukuktan,.Dinini,5 Vakit Ezan Sesini,Ay yıldızlı Bayrağını,T.C. Devletini seven,gençlerini kadınlarını,çocukları,Allahın sessiz kullarım dediği dünyadaki tüm yaşayanları hayvanları seven koruyan kollayan,hizmet veren partidir.
Vatanını,Devletini seven,ülkenin bu değerlerle ikbale erişeceğine inanan, madden, manen,gönülerinde taşıyan,yaşatan, saygı duyanların vb. partisidir 
     ''Geçmişinden Kuvvet Almayan, Geleceğini Göremez.”
Atasözünden Feyiz alırız.
Yolumuz Hakk yoludur (Allah) Yoludur.Hz Ömerin Adaletinin yoludur.H.Z. Ömerin Adaletiyle,Halkla birlikte hakça bir düzen kurmak için kurulan partidir partimiz.
    “Biz bölen değil Birleştireniz,Parçalayan değil bütünleştireniz”.
     Biz gücümüzü önce
” Hakk tan,sonrada Halktan alırız”.
     Yolumuz Hak yoludur.
Hak Allahtır,Hak ve Adalet Allahın sıfatlarındandır.
     Allah bu kutlu davamızda bizleri,bizlere inananları,partimizi,Milletimizi utandırmasın,hep muzaffer eylesin.AMİN.

Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
8872 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın