• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİNİN (HAP) MİSYON VE VİZYONU
HAK VE ADALET PARTİSİNİN (HAP) MİSYON VE VİZYONU:
 

81 milyon milli iradeyi temsil eden,Tek Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı ve bunun Milli Lideri YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı açıklamada:

      Partimizin Misyon ve Vizyonu kısaca şudur:

  Milli bir parti konumunda olan,Hak Ve Adalet Partimiz (HAP) 27 Nisan 2012  Tarihinde Kurulmuş ve  Partimiz 7 Haziran 2015 Milletvekili Seçimlerine seçim oy pusulasının 6.ncı sırasında seçime girmeyi hak kazanmış ve Milletvekili seçimlerine girmiş ve de katılmış bir partidir.
  Milli Bir Parti olan Hak ve Adalet Partisi (HAP): 81 Milyon insandan yana,Kimlik,Din,İnanç,Mezhep,İdeololu,sağ,sol,ayrım gayrımı,ötekileştirme yapmadan,herkesi kucaklayan,81 Milyon Yüce Türk Milletinin,Türk Halkının:Sağlıklı,Huzurlu,Mutlu,Gelecek korkusu olmama,Güven içerisinde Türkiyede ve  Dünyamızda yaşamasından yana olan,Alahın benim sessiz kullarım dediği,Hayvan sever,onlara yaşam hakkı tanıyan,elinden gerekeni yapmaya çalışan,Hayvan dostu bir partidir.Hayvanlara ve İnsanlara değer veren,onlara sahip çıkan YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK gibi bir Milli Liderine sahip olan partidir Hak ve Adalet Partimiz (HAP).
    Hak ve Adalet Partisi.(HAP).Ayrım gayrım ayrımı,ötekileştirme yapmayan,81 Milyon Türk Milletiyle,Halkıyla kucaklaşmak isteyen,Hak,Hukuk,Adalet,Demokrasi,Özgürlüklerden,Barıştan,Milli birlik ve beraberlikten kardeşlikten,modernlikten,çağdaşlıktan,yeniliklerden yana olan ve daima ileri diyen,çağa ayak uyduran,insanın insanca,sağlıklı,mutlu bir Türkiyede,Dünyada yaşamasından yana ve bunu sağlamak için Halkına,seçmenine bunu vermeye,bu ortamı sağlamaya çalışacak olan bir partidir Hak ve Adalet Partisi (HAP).
Türkiye,Türk Toplulukları ve İslam Devletleri Birliğinden,bu birliğin kurulmasından,bunlarla ekonomik,sosyal,kültürel,siyasal dayanışma,iş birliğinden,iyi ilişkiler içerisinde  bulunmadan yana,sorunsuz komşular,komşu ülkeler,devletler yaratmadan onlar ile iyi geçinmeden,her alanda iyi ilişkiler içerisinde ihracatımızı,istihdamımızı,artırmadan yana,yeni  politikalar,projeler Teknolojiler,üretecek,getirecek,bir partidir Hak ve Adalet Partisi (HAP).
Toplumun kalkınmasından,Tarımda,Hayvancılıkda,Yerli Sanayinin kalkınmasında,Üretimin artırılmasında,üretime dönük politikalar,projeler Teknolojiler,üretmeden yana,Hem Devlet,Hem Özel Sektörden yana,Ekonomik politikaları benimseyen,Sanayicimizin,Esnafın,Özellikle Küçük Esnafın kalkınmasından yana,Bunları en düşük  Faizli veya faizsiz Devlet kredileriyle,projeleriyle desteklemeden,yana,Memur,İşçi,Emekli,Şehit ve Gazileri,Ailelerinin dostu,koruyucusu kollayıcısı olan,Eğitimde fırsat eşitliğinden yana,Bedava Eğitim ve Sağlık Hizmetlerini vermekten,yana milli bir partidir Hak ve Adalet Partisi (HAP) ve onun Milli Lideri,Genel Başkanı olan YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK.
Önce Partim değil,Önce insanımdır,Önce Vatanımdır,Beş vakit Ezan sesimdir.
Ay Yıldızlı Bayrağımdır,Laik Cumhuriyet Rejimimdir,T.C. Devletimdir,Gençlerimdir,Kadınlarımdır,Bu değerlerimin Bekası diyen,Milli bir Lideri,Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK  olan,Milli bir partidir Hak ve Adalet Partisi (HAP).
 Tarihde Öldü denildiğinde tekrar dirilen,Devletler kuran,Çağ kapayıp, Çağ açan,korkusundan düşmanlarına Çin Setlerini yaptırtan,Dağlardan,Karadan Denize Gemiler ,yürüten,indirten,7 Düvele,dizi olana önünde diz çöktürten,başı olana önünde baş eğdirten,Tarihi yeniden yazdırtan,
 Ecdatlarının,Alparslanların,Fatihlerin,Yavuzun,Osmanlının,Abdülhamit Hanın Mustafa Kemal Atatürkün,silah arkadaşları İsmet İnönü,Kazım Karabekir,Fevzi Çakmak,Adnan Menderesin,Celal Bayarın,Süleyman Demirelin,Alp Aslan Türkeşin,Bülent Ecevitin,Turgut Özalın,Necmettin Erbakanı vb değerlerin Misyon ve vizyonlarının Partisidir (HAP).
     Sadece çağa uyan değil,Çağa Ayak uyduran Değil, Çağ Açıp, Çağ Kapayan Sağ,Sol ayrımcılığı yapmayan,Ecdadı Fatihin,Alpaslanın,Yavuzun,Abdül Hamit Hanın,Osmanlı'nın, torunları ve evlatları olan,Cumhuriyet ve Atatürk çocuklarının kurduğu bir partidir ,Hak ve Adalet Partisi (HAP) . 
Geçmişimizle Tarihimizle,Atalarımızla,Bunların başarılarıyla,başarısızlıklarıyla,günahlarıyla,sevaplarıyla,onur ve gurur duyan,Bu değerlerimiz ile hiç bir sorunu olmayan,Bunların yollarında yürüyen,bunların gösterdikleri hedeflere erişmeye,ulaşmaya çalışan bir partidir.

       Her zaman gençlerimizin,kadınlarımızın, Devletimizin yanındayızdır ve Ülkemizin, gençlerle,kadınlarla İkbale erişeceğine,gençlerin, kadınların önünü açan,onlara yönetimlerde ilk sıralarda,ön sıralarda yer veren partiyiz.
HAK VE ADALET (HAP) PARTİSİ,yine Çanakkale de,İnönü de,Dumlupınarda,Sakarya da,Kafkaslar da,Yemen Çöllerin de vb yerlerde Can veren Kan veren,aynı cephede savaşan,aynı kaptan yemek yiyen aynı kaptan su içenlerin,aynı mevzilerde bu bayrak bu toprak benim diye ölenlerin, şehitlerin, gazilerin, Teröre bulaşmamış,Türkün,Kürtün,Lazın,Çerkezin,Abazanın, Boşnak, Manavın, Alevinin, Sünninin,Yörükün,Romanın,Gakkoşun,Dadaşın,Azerinin,Gürcünün,vb değerlerimizin Partisidir .
 Tek Milli Çatı Partisi olan,Hak Ve Adalet Partisi
Dil,Din,Irk, Renk,Cins,Mezhep,İnanç,Makam,Mevki,Sınıf vb.Ayrımını yapmayan,Teröre bulaşmamış, herkesi kucaklıyan,Teröristide kazanmaya onun da insan olmasına çalışan,herkese kolarını,kapısını yüreğini ağzına kadar açan Milli bir partidir Hak ve Adalet Partisi (HAP) .

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) : TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET’DEN YANADIR.


Bu bizim Kırmızı çizgimizdir.Olmazsa olmazımızdır .Bundan vaz geçmeyiz.
 
     ''Geçmişinden Kuvvet Almayan, Geleceğini Göremez.”
Atasözünden Feyiz alırız.
Yolumuz Hakk yoludur (Allah) Yoludur.Hz Ömerin Adaletinin yoludur.H.Z. Ömerin Adaletiyle,Halkla birlikte hakça bir düzen kurmak için kurulan partidir partimiz.
    “Biz bölen değil Birleştireniz,Parçalayan değil bütünleştireniz”.
     Biz gücümüzü önce
” Hakk tan,sonrada Halktan alırız”.
     Yolumuz Hak yoludur.
Hak Allahtır,Hak ve Adalet Allahın sıfatlarındandır.
     Allah bu kutlu davamızda bizleri,bizlere inananları,partimizi,Milletimizi utandırmasın,hep muzaffer eylesin.AMİN.

Saygılarımla...
MİLLİ LİDER  
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI.
  
10053 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın