• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:MECLİSE GİREMİYEN PARTİLERİ:HAP ÇATISI ALTINDA BİRLEŞMEYE ÇAĞRIDA BULUNDU
Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi konumunda olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı Basın Toplantısında:
7 Haziran ve 1 Kasım 2015 Milletvekili Seçimlerine giripde,%10 Barajına takılan, Baraj nedeniyle TBMM ‘ne giremeyen Partilerle, Teşkilatlanmasını yapamamış, Seçime Girmeyi hak kazanmamış diğer, Törer’e bulaşmamış tüm Partilere, Parti Genel Başkanlarına ve Yetkili Organlarına buradan sesleniyorum, çağrıda bulunuyorum. Davet ediyorum. diyerek konuşmasını şöyle sürdürdü.
Yüce Türk Milleti, Halkı!
Ülkemiz, Türkiye 7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 Milletvekili seçimlerinde kasten, bilinçli olarak 4 (DÖRT)Partiye (AKP-CHP-MHP-HDP) ye mahkûm edilmiştir.
Türkiye’miz şu anda çok zor bir dönemden geçiyor. Mevcut bu 4 Parti arasında sürekli kavga, sürtüşme, kutuplaşmalar nedeniyle ülkemiz iç savaşla karşı karşıya getirilmiş, ekonomi büyük bir sıkıntı içerisinde halkımız, işsiz güçsüz, aç, ekmeksiz, huzursuz, mutsuz, geleceğinden ümitsiz.
Devletine, idare edenlere, güven duymayan bir toplum haline getirilmiştir.15 Temmuz darbesiyle de Devletin tüm kurum ve kuruluşları allak bullak olmuş, içte ve dışta ülkemizin itibarı zayıflatılmış, millî birlik beraberlik, kardeşlik zedelenmiş, ülkemiz sonu belirsiz bir kaosa, karanlığa, bölünme, parçalanmaya doğru sürüklenmektedir. Mevcut Hükümeti ülke sorunlarını, halkın sorunlarını, taleplerini, giderememekte karşılamakta zorluk çekmektedir içte ve dışta Türkiye’yi, Ülkeyi yönetebilecek, temsil edebilecek güçlü bir Hükümete, Milli Mutabakat Hükümetine ihtiyaç vardır. Bu mevcut 4 Parti ne yazık ki bunu gerçekleştirme imkanı da yoktur.
Önümüzde 2017 Yılı içerisinde belki Şubat ve Mart Ayları içerisinde baskın bir erken Milletvekili Seçimleri olma ihtimali çok yüksektir. Eğer Meclis dışındaki Teröre bulaşmamış tüm Partiler tek bir parti çatısı, bayrağı altında birleşmezlerse, bu hem ülkemiz geleceği, hem de kendi gelecekleri için son şanslarıdır.
 Eğer bu meclis dışındaki tüm partilere tüm Milli Güçler, yıpranmamış, denenmemiş, geçmişi pırıl pırıl olan, yeni bir yüz yeni bir yıldız, yeni bir liderli parti olan, ismi de çok güzel günün şartlarına, halkın nabzına da uygun halkın tasvip edeceği isimli parti olan: Hak ve Adalet Partisi (HAP) Bayrağı, çatısı altında derlenip, ,toplanıp, bir olurlarsa iri olurlarsa, biz olurlarsa, iktidar olmaları için, Baraj altında kalma diye hiç bir engel ve sorun olmadan tek başına iktidar olma şansımız çok yüksektir. İktidar olma, Meclise girme, şansını yakalama şansları vardır.
Vatanperver Yurtsever Partilerimizi bu ittifaka, işbirliğine acilen bekliyoruz.
Hak ve Adalet Partisinden (HAP) Milletvekili Adayı olmak isteyenlerin şimdiden aşağıdaki adresimize müracaatlarını bekliyoruz.
“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI....
Hak ve Adalet Partisi Adres ve irtibat telefonlarımız: Strazburg Caddesi,No:15 Kat 5 Daire 25 Almaç Apartmanı Sıhhiye/ANKARA-----T3l3fon:05352146696---05422140696
 
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1493 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın