• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAP GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK.CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN OLMASA FETÖ İLE KİMSE MÜCADELE EDEMEZDİ

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan,Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı Basın Toplantısında:

FETÖ terör örgütünü şu anda tek sorumlusu olarak 15 yıllık Ak Parti İktidarını ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı suçlamak,40 yıllık birikimin. Beslemenin, suçunu sadece bunlara yüklemek, sorumlu tutmak suçlamak, bence bir haksızlıktır.

Fetö 15 Yıllık AK partinin ürünü değildir. Asıl baş suçlular: 40 yıldır gelmiş geçmiş tüm İktidarların, Hükümetlerin, Başbakanların, Cumhurbaşkanları, Genel Kurmay Başkanları oy uğruna, Cemaat ve Tarikatlardan faydalanmak için besleyenlerdir, büyütenlerdir. Maddi ve manevi destek verenlerdir, alanlardır. Bunlar: oy uğruna, iktidar uğruna tavizler verdiler, sözde ABD uşağı FETÖ ‘yü kullandılar. Aslında Vatan Hani Fetö: Bunları, Türkiye’yi kullanmış olduğunu 15 Temmuz 2016 Darbesiyle yaşadık ve gördük.

Buradan 1976 yılından buyana Türkiye’yi yöneten ve sağ olanlara sesleniyorum:

 Örneğin, Sayın Tansu Çillere, Mesut Yılmaza sesleniyorum: Şimdi Vicdanen rahatımsınız, rahat uyuyabiliyor musunuz? Oy, iktidar uğruna beslediğiniz. Büyümesine göz yumduğunuz, katkıda bulunduğunuz bu Fetö pisliğini temizlemeye çalışan. Mücadele eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, gece gündüz 24 saat çalışırken sizler şimdi nerelerdesiniz? Bize de hesap sorulur diye, Korkudan Kedi görmüş Fare gibi sus pus siniyorsunuz değil mi? Umarım hem Türk Adaleti, hem de İlahi Adalet sizlerden bunun hesabını soracağından şüphem yoktur. Bekleyip göreceğiz.

Buradan 80 Milyon Yüce Türk Milletine, Halkına sesleniyorum: Ülkemizin dört yanı iç ve dış düşmanlarla, hainlerle çevrilmiştir. Ülkemiz Savaş içerisine itilmiştir. Gün TC Devletimizin Devletin, Ülkenin, gençlerin, kadınların, ekonomimizin geleceği, bekası günüdür.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı. Seversin, sevmezsin, sevelim ve sevmeyelim. FETÖ ile Mücadeleyi veren yürekli tek lider Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. TC. Devleti nin başıdır. Ondan başkada Fetö cü yapılanmayla Ülke genelinde mücadele edecek, eden, onları Tarihe gömecek te günahıyla, sevabıyla tek Liderdir. Ondan başka cesaret edecek, eden de kimse yoktur. Sayın Cumhurbaşkanımızın, Hükümetin yanında herkes 15 Temmuz Akşamı gibi Tek vücut, yekvücut yanında arkasında olmalıyız, olmaya da devam etmeliyiz.Sayın Cumhurbaşkanımızı yanlız bırakmamalıyız.” Türkün Türk’ten başka dostu yoktur.” Atasözünü unutmayalım.

“ Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla....

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI...

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      2413 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın