• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAP GN.BŞK YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:.PKK NIN SİYASİ KANADI TERÖRÜN DESTEKÇİLERİ HDP DİR.SELLATTİN.DEMİRTAŞTIR

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı Basın Toplantısında:
PKK ‘nın Siyasi Kanadı, PKK Terörünün açıktan açığa resmen temsilcisi, temsilciliğini yapan, yardım, yataklığını yapan Parti’de HDP dir.

HDP li Belediyelerde hem destekçileridir, hem de araç, gereç, finans kaynaklarıdır. Bu Selahattin Demirtaş denilen TBMM si çatısı altında, PKK’nın Milletvekilliğini yaparak, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyen TC Devletinden maaş alan bu Vatan hainleri, içte ve dışta terör destekçisi, temsilcisi utanmadan sıkılmadan, vicdanı sızlamadan Almanya’nın Süddeutscha Gazetesine verdiği demeçte, PKK’yı Terör örgütü olarak görmediğini, tanımla- madıklarını söylüyor ve diyor ki:

Türkiye’yi, T.C. Devletini de, terör Devleti olarak gördüklerini söylüyor. Van Büyükşehir Belediyesi binasının açılışında da, halkı Devlete karşı, Devlet yetkililerine, atanacak Kayyumlara karşı isyana, direnişe, verilen görev ve emirleri yerine getirmemelerini, direnmelerini söylüyor. Direnişe hazır olun diyor..

Bunlar Milletin değil, Terörün Milletvekilleridir. Erdesiniz T.C. Devletinin Cumhuriyet Savcıları?
Buradan AK Parti İktidarına, Hükümete, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırama ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sesleniyorum: 80 Milyon Milli İrade 15 Temmuz 2016 Darbesi nedeniyle hep birlikte yanınızdaydı, arkanızda yer aldı, aldık.

 Almanya’da devam ediyoruz. Sizler 80 Milyon Yüce Türk Milletinin tek vücut, yekvücut olarak verdiği bu Kredinin, desteğin kıymetini iyi bilin, iyi kullanın derim. Sonunda sizlerde keşke şunu şöyle yapsaydım, yapsaydık demeyin. Kendinizde Kaf Dağının Başında görmeyin. Allah büyüktür, İlahi adaleti çok kuvvetlidir. Yarına bırakır ama kimsenin de yanına bırakmaz derim.
Hazır OHAL İlan edilmişken, OHAL Yasaları çıkarırken acilen şu PKK ‘nın sivrisinekleri var ya sözde temsilciliğini, sözcülüğünü, destekçiliğini, yardım ve yataklığını yapan bu pislikleri. Bu sinekleri bir an önce Türkiye’de yarattıkları bataklıkta, Birlikte o bataklığa gömün, kurutun.

Ülke içindeki bu Pislikleri acilen temizleyin. Bu konuda tam mücadelede geç kalıyorsunuz. Doğu ve Güney Doğunun, Ülkenin, Gençlerin, Kadınların, Bekası için, bundan daha iyi fırsat olmaz.
2016 Yılı Türkiye’nin ikinci bir Tarihini yazma yılı olsun. Bunu da yazmak Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti İktidarına, Yüce Türk Milletine nasip olsun derim.
“ Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”
Saygılarımla...
YİĞİT ZEKİ, ÖZTÜRK
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI..

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      439 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın