• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:DEVİR BEKA DEVRİDİR. DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ.

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak Ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK, yaptığı Basın Toplantısında:

 Devir Beka Devridir. Ülkenin var olma ve yok olma devridir.

T.C. Bütün kurumlarına, Askerine, Polisine, Doktorun a, Mühendisine, Öğretmenine, İmamına, İşçisine, Emeklisine, Memuruna her kesime sahip çıkması gerekmektedir. Çünkü saldırı T.C. Devletimizedir, Milletimizedir. Devlet Kisvesi altında hareket eden hainler temizlenecektir. Bunlar ister FETÖ olsun, ister PKK, ister PYD vs. .

Ama Kurunun yanında yaşta yanmadan: Devletimizi temsil eden, halis, dürüst Devlet Memurlarımıza, Devletimizin çeşitli kurumlardaki temsilcilerine ve Devletimize sahip çıkma zamanıdır.

Orta Doğudaki ateş, T.C. Devletinin Coğrafyasına, Yani: Vatanımıza sıçratılmaya çalışılmaktadır, Ülkemiz o Bataklığa doğru sürüklenmeye çalışılmaktadır.

Hedef Yüce Devletimiz, Milletimiz, Vatanımızdır. .” Tek Bayrak, Tek Devlet, Tek Millet, Tek Vatan, için bu Satıhta biz Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak biz varız.

Bir nefer olarak savaşmaya hazırız. Bizler Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) olarak, Teşkilatlarımızla Yüce Milletimizin yanındayız, Devletimizin ve onun yüce temsilcisi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Gazi TBMM. Meclisimizin, Hükümetimizin, Yüce Ordumuzun, Polisimizin, Jandarmamızın, MİT, tüm emniyet güçlerimizin yanındayız, arkasındayız.

“Biz bölen değil birleştireniz, Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla...

YİĞİT ZEKİ, ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI....

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1526 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın