• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
(HAP) GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:TÜM TEŞKİLATLARIMIZLA DEMOKRASİ NÖBETİNDE YİZ

Tek Merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK yaptığı Basın Toplantısında:

Darbelerden çok çekmiş, Bu uğurda Bir Başbakan, İki Bakan Şehit vermiş bir Misyonun geleneğinin, Merkez Sağın en büyük tek temsilcisi HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP)nin ,Yiğit Lideri, Genel Başkanı ben YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK, Tüm İl ,İlçe, Belde, Teşkilatlarımızla ilk günden beri Cumhuriyetimiz ve Demokrasimiz için iki elimde Türk Bayrağımla Demokrasi Nöbetine devam ediyorum ve ediyoruz da.

 15 Temmuz 2016 günü haince, İhanet edercesine, Ahde Vefasızca, alçakça, Ülkemize, Demokrasimize, Cumhuriyetimize, Halkına ve Yönetime, Sayın Cumhurbaşkanımıza, karşı yapılan bu Darbe karşısında 80 Milyon Tek vücut, Yek Vücut Darbeye karşı, Tanka, Tüfeğe, Topa, Uçağa, Helikopterlere, karşı durarak, koyarak Darbeyi engellemişlerdir.

Ülkemizi, Halkımızı, Demokrasimizi, Bayrağımızı, Cumhuriyetimizi büyük bir kaosa sürüklemeden son anda göğsünü siper ederek, can vererek, kan vererek kurtarmıştır durdurmuştur, engellemiştir.

Devletimizin, Hükümetimizin, Cumhurbaşkanımızın, Başkomutanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında arkasında yer almış durmuştur ve onu Kurt’a Kuş’a, kanı bozuk hainlere alçak Darbecilere yem ettirmemiştir.

Bu nedenle siz yetkililerden, Hükümetten, Sayın Cumhurbaşkanımızdan isteğimiz:
Halkımızın bu dik duruşunu, sizlere ülkesine sahip çıkışına, ahde vefasızlıklar yapmadan, ,güvenlerini, inançlarını zedelemeden, boşa çıkarmadan, boşa çıkaracak, Demokrasi dışı yasa ve kararlardan, eylemlerden icatlardan kaçınarak:

Ülkemize,5 Vakit Ezan Sesimize, Bayrağı mıza, Demokrasimize, Cumhuriyetimize, Gençlerimize, Kadınlarımıza, Ekonomimize, Millî Birlik ve Beraberliğimize, Kardeşliğimize, hissi ve tarafgir davranmadan sahip çıkmanızı, Halkımızı, Ülkemizi bir an önce Sağlık’a, Huzura, mutluluğa, esenliğe, çıkarmanızı, kavuştur manızı, İçte, Dışta Türkiye’mizin, TSK. Ordumuzun, itibarımızı korumanızı istiyorum, istiyoruz.

“Biz bölen değil birleştireniz. Parçalayan değil bütünleştireniz.”

Saygılarımla....

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI....

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      928 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın