Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Merkezi Açıldı

Merkez Ve Milli Çatı Partisi Konumunda Olan,Atatürkçü,Hak Ve Adalet Partisinin (HAP) GENEL MERKEZ HİZMET BİNASINI AÇTI:

Yeni bir yıldız, yeni bir yüz, Yiğit Genel Başkanı , Lideri , Yiğit Zeki  Öztürk, Hak ve Adalet Partisinin (HAP) Genel Merkez Hizmet, Binasını açaraktan, Türk Halkının, partili, partisiz herkesin, tüm kesimlerin hizmetine sunmuştur.MİLLİ VE MERKEZ PARTİ  konumunda olana,Halk Ve Adalet Partisi (HAP) de böylece, rüştünü de ispatlamıştır.

Genel Merkezin posta  Adresimiz şöyledir:Korkut reis Mahallesi,G.M.K.Bulvarı, Özveren sokak 2/18-Demir köprü/ Ankara adresindedir. Kızılay da Demir Köprü var, onun ayağında,Maltepe dershaneleri var,  yanındaki apartman ana cadde de.Hak Ve Adalet Partisinin, Yiğit Genel Başkanı, YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK, Başka Partilerin Genel Başkanları gibi ne partisini, Genel Merkezinin Binasına kilit vurup kapamıştır, nede, binasız bırakmıştır, nede ,Genel Merkez Binası olmadığı için evinden de idare etmemiştir, Aslanlar gibi kendine yakışır şekilde Hak Ve Adalet Partisini (hakap) hem kurmuştur, hem de, Genel Merkez Binasını da açmıştır.

Yüce Türk Halkıma armağan olsun.Tüm Ekibimle, dava ve sevda sahibi arkadaşlarımla, 24 saat gece gündüz, Halkımın, Milletimin emrindeyim, emrindeyiz, hizmetkarıyım, hizmetkarıyız, 24 Saat telefonlarım açık ve hizmete hazırdır.

Saygılarımla:  YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK                                                               HAK VE ADALET PARTİSİ (haP)  GENEL BAŞKANIYorum Yaz - Arşiv   777 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın